Auta, autodráhy

Informace

Novinky

Nové NIKKO RC Hot Wheels Fast 4WD auto závodní 1:20 na baterie 27MHz na vysílačku Zobrazit větší

NIKKO RC Hot Wheels Fast 4WD auto závodní 1:20 na baterie 27MHz na vysílačku

DS96776225

Nový produkt

Závodní modré RC autíčko v licenci Hot Wheels na dálkové ovládání, s plnou funkcí. Auto je ve sportovním stylu pro závodění mezi sebou. Baleno v krabici s fólií. Hračka na baterie. Závodnička na dálkové ovládání, pro všechny malé závodníky, kteří milují dobrodružství. Radio control model (RC) - Auto rádiem řízené. Auto na dálkové ovládání musí mít doma každý kluk! Je to dobrodružství a vzrušení z řízení auta, které je ale naprosto bezpečné a zdraví neškodné. Autko jezdí na kmitočtu 27MHz. Při koupi více R/C autíček doporučujeme pořídit takové, aby každé z nich jezdilo na jinou frekvenci a neprolínaly se tak při hře signály z více ovladačů. Různé frekvence vám umožní souběžnou jízdu dvou stejných aut, což se jistě hodí při pořádání závodů s kamarádem. Japonská společnost Nikko vznikla v roce 1958. Vyrábí produkty na nejvyšší úrovni kvality. Výrobky jsou testovány za extrémních podmínek. Vychutnejte si i vy zážitek z řízení Nikko RC aut. Rozměry balení (š v h): 34 x 12 x 13cm Rozměry dětské hračky (d š v): 20 x 10 x 6cm Materiál: plast Frekvence: 27MHz Měřítko: 1:20 Baterie AUTO: 3x1,5V AA (nejsou součástí) Baterie DO: 2x1,5V AA (nejsou součástí) Obsah balení: auto, dálkové ovládání Vhodné baterie můžete k výrobku dokoupit na našem e-shopu. Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 6 let

Více informací

Skladem

399 Kč s DPH

Více informací

Závodní modré RC autíčko v licenci Hot Wheels na dálkové ovládání, s plnou funkcí. Auto je ve sportovním stylu pro závodění mezi sebou. Baleno v krabici s fólií. Hračka na baterie.

Závodnička na dálkové ovládání, pro všechny malé závodníky, kteří milují dobrodružství. Radio control model (RC) - Auto rádiem řízené. Auto na dálkové ovládání musí mít doma každý kluk! Je to dobrodružství a vzrušení z řízení auta, které je ale naprosto bezpečné a zdraví neškodné.

Autko jezdí na kmitočtu 27MHz. Při koupi více R/C autíček doporučujeme pořídit takové, aby každé z nich jezdilo na jinou frekvenci a neprolínaly se tak při hře signály z více ovladačů. Různé frekvence vám umožní souběžnou jízdu dvou stejných aut, což se jistě hodí při pořádání závodů s kamarádem.

Japonská společnost Nikko vznikla v roce 1958. Vyrábí produkty na nejvyšší úrovni kvality. Výrobky jsou testovány za extrémních podmínek. Vychutnejte si i vy zážitek z řízení Nikko RC aut.

Rozměry balení (š v h): 34 x 12 x 13cm
Rozměry dětské hračky (d š v): 20 x 10 x 6cm
Materiál: plast
Frekvence: 27MHz
Měřítko: 1:20
Baterie AUTO: 3x1,5V AA (nejsou součástí)
Baterie DO: 2x1,5V AA (nejsou součástí)
Obsah balení: auto, dálkové ovládání
Vhodné baterie můžete k výrobku dokoupit na našem e-shopu.

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: