Auta, autodráhy

Informace

Novinky

RC Auto terénní off-road 23cm na vysílačku 27MHz na baterie různé barvy Světlo Zobrazit větší

RC Auto terénní off-road 23cm na vysílačku 27MHz na baterie různé barvy Světlo

DS14116656

Nový produkt

**** Super terénní RC auto zdolá téměř každou překážku. Robustní kapota s plameny si získá srdce každého malého kluka. (27 MHz). Auto na velkých kolech na dálkové ovládání, pro všechny malé závodníky, kteří milují dobrodružství. Radio control model (RC) - Auto rádiem řízené. Auto na dálkové ovládání musí mít doma každý kluk! Je to dobrodružství a vzrušení z řízení auta, které je ale naprosto bezpečné a zdraví neškodné. Toto autko jezdí na kmitočtu 27MHz. Při koupi více R/C autíček doporučujeme pořídit takové, aby každé z nich jezdilo na jinou frekvenci a neprolínaly se tak při hře signály z více ovladačů. Různé frekvence vám umožní souběžnou jízdu dvou stejných aut, což se jistě hodí při pořádání závodů s kamarádem. jedinečný model na dálkové ovládání přední světla svítí napájení ovladače 2x 1,5V baterie napájení autíčka 4x 1,5V baterie baterie nejsou součástí balení Velikost: 23 cm 3+ Balení: 34 x 18 x 17cm plná funkce

Více informací

Skladem

449 Kč s DPH

Více informací

****
Super terénní RC auto zdolá téměř každou překážku. Robustní kapota s plameny si získá srdce každého malého kluka. (27 MHz).

Auto na velkých kolech na dálkové ovládání, pro všechny malé závodníky, kteří milují dobrodružství. Radio control model (RC) - Auto rádiem řízené. Auto na dálkové ovládání musí mít doma každý kluk! Je to dobrodružství a vzrušení z řízení auta, které je ale naprosto bezpečné a zdraví neškodné.
Toto autko jezdí na kmitočtu 27MHz. Při koupi více R/C autíček doporučujeme pořídit takové, aby každé z nich jezdilo na jinou frekvenci a neprolínaly se tak při hře signály z více ovladačů. Různé frekvence vám umožní souběžnou jízdu dvou stejných aut, což se jistě hodí při pořádání závodů s kamarádem.
jedinečný model na dálkové ovládání
přední světla svítí
napájení ovladače 2x 1,5V baterie
napájení autíčka 4x 1,5V baterie
baterie nejsou součástí balení
Velikost: 23 cm

3+

Balení: 34 x 18 x 17cm
plná funkce

30 dalších produktů ve stejné kategorii: