Auta, autodráhy

Informace

Novinky

Nové SIKU Kombajn Claas blister Zobrazit větší

SIKU Kombajn Claas blister

DS68764379

Nový produkt

KOMBAJN CLAAS 960 JAGUAR SIKU 1418 blistr Skutečný ráj všech užitkových aut je zde - připraven jen a jen pro vaše chlapce. Hračky pro kluky od SIKU v podobě velkých strojů, aut a modelů autíček! SIKU nabízí široký sortiment potřebných vozidel, traktory, kombajny, rypadla a další velká auta na farmu a na pole. Kromě farmářských aut jsou zde i pracovní stroje jako například vysokozdvižný vozík nejen pro skladníky. Malé modely osobních aut či dodávek zde najdete také. Nabídka je opravdu široká. Perfektně propracované modely aut od firmy SIKU jsou chloubou každého chlapce! Celokovové kvalitní modely Siku vynikají precizní propracovaností detailů. Modely jsou technicky funkční. Siku jsou vhodné i jako sběratelské modely. Rozměr cca 8 x 4 x 5 cm. Hračka není vhodná pro děti do 3 let. Cena je uvedena za 1 kus hračky.

Více informací

Skladem

129 Kč s DPH

Více informací

KOMBAJN CLAAS 960 JAGUAR SIKU 1418 blistr

Skutečný ráj všech užitkových aut je zde - připraven jen a jen pro vaše chlapce. Hračky pro kluky od SIKU v podobě velkých strojů, aut a modelů autíček! SIKU nabízí široký sortiment potřebných vozidel, traktory, kombajny, rypadla a další velká auta na farmu a na pole. Kromě farmářských aut jsou zde i pracovní stroje jako například vysokozdvižný vozík nejen pro skladníky. Malé modely osobních aut či dodávek zde najdete také. Nabídka je opravdu široká.

Perfektně propracované modely aut od firmy SIKU jsou chloubou každého chlapce!
Celokovové kvalitní modely Siku vynikají precizní propracovaností detailů. Modely jsou technicky funkční. Siku jsou vhodné i jako sběratelské modely.

Rozměr cca 8 x 4 x 5 cm.

Hračka není vhodná pro děti do 3 let.
Cena je uvedena za 1 kus hračky.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: