Auta, autodráhy

Informace

Novinky

Auto zásahové hasičské 13cm set se 2 hasiči a doplňky na baterie Světlo Zvuk kov Zobrazit větší

Auto zásahové hasičské 13cm set se 2 hasiči a doplňky na baterie Světlo Zvuk kov

DS69288648

Nový produkt

Parádní detailně provedené zásahové vozidlo hasičů z kovu a plastu, v sadě se dvěma hasiči a dalšími doplňky v krabici. Hračka na baterie na zpětný nátah se světlem a zvukem - svítí a vydává zvuk. Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model auta nefascinoval? Rozměry balení (š v h): 18 x 15 x 10cm Délka auta: 13cm Materiál: kov + plastové části Baterie: 3xLR41 (jsou součástí) Obsah balení: hasičský vůz, figurka hasič 2ks, doplněk 2ks Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Více informací

Skladem

300 Kč s DPH

Více informací

Parádní detailně provedené zásahové vozidlo hasičů z kovu a plastu, v sadě se dvěma hasiči a dalšími doplňky v krabici. Hračka na baterie na zpětný nátah se světlem a zvukem - svítí a vydává zvuk.

Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model auta nefascinoval?

Rozměry balení (š v h): 18 x 15 x 10cm
Délka auta: 13cm
Materiál: kov + plastové části
Baterie: 3xLR41 (jsou součástí)
Obsah balení: hasičský vůz, figurka hasič 2ks, doplněk 2ks

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: