Auta, autodráhy

Informace

Novinky

Nové Autodráha flexi track na baterie set s autíčkem a doplňky 198 dílků LED Světlo plast Zobrazit větší

Autodráha flexi track na baterie set s autíčkem a doplňky 198 dílků LED Světlo plast

DS31252105

Nový produkt

Flexi dráha s autíčkem. Tato kouzelná barevná autodráha přináší dětem spoustu zábavy. Díky variabilitě skládání rozvíjí dětskou kreativitu. Můžete ji otáčet nebo ohýbat do všech směrů. Baleno v krabici. Dráha je vyrobena z flexibilních dílků, které jednoduše spojíte do jakékoliv barevné kombinace. V balení se nachází 198 dílků a autíčko poháněné baterií. Autíčko je vybaveno LED světlem. Při závodech s touto dráhou zažijete ten správný adrenalin. Rozměry balení (š v h): 38 x 22 x 9cm Materiál: plast Baterie: 1xAA 1,5V (není součástí) Obsah balení (198ks): flexi dráha, dopravní značení, autíčko, a další doplňky Vhodné baterie můžete k výrobku dokoupit na našem e-shopu. Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let -dm-

Více informací

Skladem

536 Kč s DPH

Více informací

Flexi dráha s autíčkem. Tato kouzelná barevná autodráha přináší dětem spoustu zábavy. Díky variabilitě skládání rozvíjí dětskou kreativitu. Můžete ji otáčet nebo ohýbat do všech směrů. Baleno v krabici.

Dráha je vyrobena z flexibilních dílků, které jednoduše spojíte do jakékoliv barevné kombinace. V balení se nachází 198 dílků a autíčko poháněné baterií. Autíčko je vybaveno LED světlem. Při závodech s touto dráhou zažijete ten správný adrenalin.

Rozměry balení (š v h): 38 x 22 x 9cm
Materiál: plast
Baterie: 1xAA 1,5V (není součástí)
Obsah balení (198ks): flexi dráha, dopravní značení, autíčko, a další doplňky
Vhodné baterie můžete k výrobku dokoupit na našem e-shopu.

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

-dm-

30 dalších produktů ve stejné kategorii: