Auta, autodráhy

Informace

Novinky

AUSINI Stavebnice TRANSROBOT 3v1 auto robot helikoptéra 286 dílků plast

DS66082495

Nový produkt

Stavebnice plastová 2 v 1, ze které lze poskládat robota, auto nebo vrtulník. Děti milují stavění. Tato činnost je nejenom plně zabaví, ale také značně přispívá k rozvoji jejich smyslů. Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou! Tranformer, skládací auto-robot,superrobot, autobot, bojovník, robot. Pořiďte svému malému bojovníkovi pomocníka - superrobot mu pomůže zachránit svět před zlem. Transformeři jsou roboti, které lze přeměnit na něco jiné - auto, tank, pravěkého tvora, terénní auto nebo vozidlo těžké techniky. Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 35 x 25 x 5,5cm Obsah balení: 286ks kostek Materiál: plast Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 6 let -dm-

Více informací

Skladem

371 Kč s DPH

Více informací

Stavebnice plastová 2 v 1, ze které lze poskládat robota, auto nebo vrtulník.

Děti milují stavění. Tato činnost je nejenom plně zabaví, ale také značně přispívá k rozvoji jejich smyslů. Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou!

Tranformer, skládací auto-robot,superrobot, autobot, bojovník, robot. Pořiďte svému malému bojovníkovi pomocníka - superrobot mu pomůže zachránit svět před zlem. Transformeři jsou roboti, které lze přeměnit na něco jiné - auto, tank, pravěkého tvora, terénní auto nebo vozidlo těžké techniky.

Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 35 x 25 x 5,5cm
Obsah balení: 286ks kostek
Materiál: plast

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 let-dm-


30 dalších produktů ve stejné kategorii: