Auta, autodráhy

Informace

Novinky

BRUDER 02749 (2749) Nákladní auto MAN - kontejner na zvířata

DS26818510

Nový produkt

Vyrobeno v Německu. Hračka z vysoce kvalitního, pružného plastu s lesklým povrchem. Široký sortiment doplňků a funkčnost umožní dětem velkou kreativitu. Autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Přepravník skotu MAN + 1 kráva, odklápěcí kabina s pohledem na motor a pohyblivými zrcátky. Kontejner lze rozložit na jednotlivé části a opětovně poskládat v různých variantách. Zadní vrata fungují zároveň jako nakládací rampa na obě strany, rampy je možné připojit. Zábradlí lze otevřít a dvoje boční dveře na stěny se dají zavěsit jako dva žlaby. Balení obsahuje jednu krávu (další se dají dokoupit - B02307). Zhotoveno z velmi kvalitního plastu. Rozměr: 52 x 19 x 27 cm Měřítko: 1:16

Více informací

Skladem

1 085 Kč s DPH

Více informací

Vyrobeno v Německu. Hračka z vysoce kvalitního, pružného plastu s lesklým povrchem. Široký sortiment doplňků a funkčnost umožní dětem velkou kreativitu.

Autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké.

Přepravník skotu MAN + 1 kráva, odklápěcí kabina s pohledem na motor a pohyblivými zrcátky. Kontejner lze rozložit na jednotlivé části a opětovně poskládat v různých variantách. Zadní vrata fungují zároveň jako nakládací rampa na obě strany, rampy je možné připojit. Zábradlí lze otevřít a dvoje boční dveře na stěny se dají zavěsit jako dva žlaby. Balení obsahuje jednu krávu (další se dají dokoupit - B02307). Zhotoveno z velmi kvalitního plastu.

Rozměr: 52 x 19 x 27 cm
Měřítko: 1:16
30 dalších produktů ve stejné kategorii: