Auta, autodráhy

Informace

Novinky

SOS Záchranáři set vrtulník + auto Policie / Hasiči na baterie Světlo Zvuk 2 druhy Zobrazit větší

SOS Záchranáři set vrtulník + auto Policie / Hasiči na baterie Světlo Zvuk 2 druhy

DS46939164

Nový produkt

Jaké by to asi bylo řídit záchranářské auto nebo vrtulník a zodpovídat za přepravu člověka ohroženého na životě? Takové otázky se jistě honí hlavou nejednomu malému klukovi. Přesně na ně odpovídá zářivě barevný set záchranářského auta a vrtulníku ve velmi autentickém designu. Vrtulník po stisku speciálního tlačítka navíc vydává zvuk startování a bliká. Vše je vyrobeno z kvalitního, odolného a zdravotně nezávadného materiálu. Ten garantuje dlouhodobé a bezproblémové užívání. Hračka se světlem a zvukem na baterie. Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model auta nefascinoval? Rozměry balení (š v h): 26 x 11 x 5cm Rozměry auta (d): 10cm Rozměry vrtulníku (d): 22cm Materiál: plast Měřítko: 1:48 Varianty provedení: hasiči, policie Baterie: 2 x 1,5V knoflíkové AG 13(LR44) Baterie jsou součástí balení Obsah balení: helikoptéra, osobní automobil Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce. -dm- js-

Více informací

Skladem

239 Kč s DPH

Více informací

Jaké by to asi bylo řídit záchranářské auto nebo vrtulník a zodpovídat za přepravu člověka ohroženého na životě? Takové otázky se jistě honí hlavou nejednomu malému klukovi. Přesně na ně odpovídá zářivě barevný set záchranářského auta a vrtulníku ve velmi autentickém designu. Vrtulník po stisku speciálního tlačítka navíc vydává zvuk startování a bliká. Vše je vyrobeno z kvalitního, odolného a zdravotně nezávadného materiálu. Ten garantuje dlouhodobé a bezproblémové užívání. Hračka se světlem a zvukem na baterie.

Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model auta nefascinoval?

Rozměry balení (š v h): 26 x 11 x 5cm
Rozměry auta (d): 10cm
Rozměry vrtulníku (d): 22cm
Materiál: plast
Měřítko: 1:48
Varianty provedení: hasiči, policie
Baterie: 2 x 1,5V knoflíkové AG 13(LR44)
Baterie jsou součástí balení
Obsah balení: helikoptéra, osobní automobil

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

-dm-
js-


30 dalších produktů ve stejné kategorii: