Auta, autodráhy

Informace

Novinky

SIKU Sada 2 požární auta 1661

DS39682509

Nový produkt

Požární auta 2ks SIKU 1661 - Kovové autíčko s plastovými částmi. Skutečný ráj všech užitkových aut je zde - připraven jen a jen pro vaše chlapce. Hračky pro kluky od SIKU v podobě velkých strojů, aut a modelů autíček! SIKU nabízí široký sortiment potřebných vozidel, traktory, kombajny, rypadla a další velká auta na farmu a na pole. Kromě farmářských aut jsou zde i pracovní stroje jako například vysokozdvižný vozík nejen pro skladníky. Malé modely osobních aut či dodávek zde najdete také. Nabídka je opravdu široká. Perfektně propracované modely aut od firmy SIKU jsou chloubou každého chlapce! Celokovové kvalitní modely Siku vynikají precizní propracovaností detailů. Modely jsou technicky funkční. Siku jsou vhodné i jako sběratelské modely. Autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké.Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model auta nefascinoval? Rozměry jednotlivých autíček (Š x V x D): 3 x 4 x 8 cm. Balení obsahuje 2 modely hasičských vozidel – velitelské zásahové vozidlo a jeřáb. Měřítko: 1:87 Rozměry balení: 19,7×7,8×3,3 cm Hračka je vhodná pro děti od 3 let. Cena je uvedena za 1 sadu (balení) hračky.

Více informací

Skladem

205 Kč s DPH

Více informací

Požární auta 2ks SIKU 1661 - Kovové autíčko s plastovými částmi.
Skutečný ráj všech užitkových aut je zde - připraven jen a jen pro vaše chlapce. Hračky pro kluky od SIKU v podobě velkých strojů, aut a modelů autíček! SIKU nabízí široký sortiment potřebných vozidel, traktory, kombajny, rypadla a další velká auta na farmu a na pole. Kromě farmářských aut jsou zde i pracovní stroje jako například vysokozdvižný vozík nejen pro skladníky. Malé modely osobních aut či dodávek zde najdete také. Nabídka je opravdu široká.

Perfektně propracované modely aut od firmy SIKU jsou chloubou každého chlapce!
Celokovové kvalitní modely Siku vynikají precizní propracovaností detailů. Modely jsou technicky funkční. Siku jsou vhodné i jako sběratelské modely.

Autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké.Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model auta nefascinoval?

Rozměry jednotlivých autíček (Š x V x D): 3 x 4 x 8 cm.

Balení obsahuje 2 modely hasičských vozidel – velitelské zásahové vozidlo a jeřáb.
Měřítko: 1:87
Rozměry balení: 19,7×7,8×3,3 cm

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.
Cena je uvedena za 1 sadu (balení) hračky.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: