Auta, autodráhy

Informace

Novinky

Teamsterz mega monster truck vozítko na velkých kolech různé barvy

DS91671235

Nový produkt

Teamsterz mega monster truck - to je parádní terénní auto off-road na velkých kolech, z kovu a plastu, které hravě zvládne i náročný terén, pro všechny milovníky akční jízdy. Autíčko ve čtyřech variantách provedení. Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model auta nefascinoval? Rozměry balení (š v h): 13,5 x 12,5 x 9cm Rozměry dětské hračky (d): 14cm Materiál: kov, plast, guma Varianty provedení: zelená, oranžová, červená, modrá Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Více informací

Skladem

199 Kč s DPH

Více informací

Teamsterz mega monster truck - to je parádní terénní auto off-road na velkých kolech, z kovu a plastu, které hravě zvládne i náročný terén, pro všechny milovníky akční jízdy. Autíčko ve čtyřech variantách provedení.

Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model auta nefascinoval?

Rozměry balení (š v h): 13,5 x 12,5 x 9cm
Rozměry dětské hračky (d): 14cm
Materiál: kov, plast, guma
Varianty provedení: zelená, oranžová, červená, modrá

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: