Auta, autodráhy

Informace

Novinky

Teamsterz auto nákladní set přepravník se 3 autíčky různé barvy Zobrazit větší

Teamsterz auto nákladní set přepravník se 3 autíčky různé barvy

DS27590945

Nový produkt

Teamsterz plastový přepravní náklaďák set s přívěsem se 3 autíčky z kovu a plastu, v různých barvách. Náklaďák na výběr ve stříbrné a oranžové barvě. Baleno v krabici. Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model auta nefascinoval? Rozměry balení (š v h): 29 × 9 × 5cm Rozměry autíček (d): 6,5cm Materiál: kov + plastové části Barevné varianty (kamion): šedá, oranžová Obsah balení: tahač, přívěs, osobní auto 3ks Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Více informací

Skladem

250 Kč s DPH

Více informací

Teamsterz plastový přepravní náklaďák set s přívěsem se 3 autíčky z kovu a plastu, v různých barvách. Náklaďák na výběr ve stříbrné a oranžové barvě. Baleno v krabici.

Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model auta nefascinoval?

Rozměry balení (š v h): 29 × 9 × 5cm
Rozměry autíček (d): 6,5cm
Materiál: kov + plastové části
Barevné varianty (kamion): šedá, oranžová
Obsah balení: tahač, přívěs, osobní auto 3ks

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: