Auta, autodráhy

Informace

Novinky

Auto nákladní 34cm na setrvačník set s letadlem na baterie Světlo Zvuk 2 barvy Zobrazit větší

Auto nákladní 34cm na setrvačník set s letadlem na baterie Světlo Zvuk 2 barvy

DS43685421

Nový produkt

Nákladní auto patří mezi oblíbená autíčka všech malých řidičů. Toto auto se hodí na každou stavbu. Náklaďák je na setrvačník. Vydává i zvuk a svítí. Auto je vyrobeno z odolného plastu. Součástí balení je i letadlo. Hračka ve dvou barevných variantách, na baterie, se světlem a zvukem. Baleno v krabici. Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by krásný model auta nefascinoval? Velikost tahače (d): 34cm Velikost letadla (d): 15cm Materiál: plast Měřítko: 1:50 Baterie: 3x AG13 (jsou součástí) Barevné varianty: žlutá, zelená Obsah balení: auto tahač, letadlo Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Více informací

Skladem

357 Kč s DPH

Více informací

Nákladní auto patří mezi oblíbená autíčka všech malých řidičů. Toto auto se hodí na každou stavbu. Náklaďák je na setrvačník. Vydává i zvuk a svítí. Auto je vyrobeno z odolného plastu. Součástí
balení je i letadlo. Hračka ve dvou barevných variantách, na baterie, se světlem a zvukem. Baleno v krabici.

Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by krásný model auta nefascinoval?

Velikost tahače (d): 34cm
Velikost letadla (d): 15cm
Materiál: plast
Měřítko: 1:50
Baterie: 3x AG13 (jsou součástí)
Barevné varianty: žlutá, zelená
Obsah balení: auto tahač, letadlo

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: