Auta, autodráhy

Informace

Novinky

Auto závodní kovové 9-11cm zpětný chod 1:43 autíčko s grafikou různé druhy

DS38355802

Nový produkt

Sportovní závodní autíčko s grafikou, z kovu a plastu, ve čtyřech variantách provedení, pro všechny malé závodníky. Baleno v krabici. Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by krásný model auta nefascinoval? Rozměry balení (š v h): 14 x 6,5 x 6cm Rozměry dětské hračky (d): 9-11cm Materiál: kov + plastové části Varianty provedení: 7Fast, 6Fast, Sports18, Fast27 Barevné varianty: zelená, růžová, oranžová, černá, modrá Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Více informací

Skladem

106 Kč s DPH

Více informací

Sportovní závodní autíčko s grafikou, z kovu a plastu, ve čtyřech variantách provedení, pro všechny malé závodníky. Baleno v krabici.

Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by krásný model auta nefascinoval?

Rozměry balení (š v h): 14 x 6,5 x 6cm
Rozměry dětské hračky (d): 9-11cm
Materiál: kov + plastové části
Varianty provedení: 7Fast, 6Fast, Sports18, Fast27
Barevné varianty: zelená, růžová, oranžová, černá, modrá

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: