Auta, autodráhy

Informace

Novinky

RC Auto 1:20 Mercedes Arocs míchačka 2,4 GHz na vysílačku Světlo Zvuk plast Zobrazit větší

RC Auto 1:20 Mercedes Arocs míchačka 2,4 GHz na vysílačku Světlo Zvuk plast

DS22233171

Nový produkt

Mercedes Arocs pracovní auto domíchávač betonu na stavbu - krásný detailně propracovaný plastový funkční RC model auta na dálkové ovládání, ve žluté barvě, na baterie, v sadě s adaptérem v krabici. Pohon na všechna 4 kola 4x4. Funkční buben - otáčí se a vyklápí. Hračka se světlem a zvukem - majáčky svítí. Toto vozidlo jezdí na kmitočtu 2,4GHz. U aut s touto frekvencí již nemusíte mít obavy, že by se prolínaly signály z více ovladčů. Frekvence 2,4GHz vám totiž umožní souběžnou jízdu až desíti aut, což se jistě hodí např. při pořádání závodů s kamarádem. Radio control model (RC) - Auto rádiem řízené. Auto na dálkové ovládání musí mít doma každý kluk! Je to dobrodružství a vzrušení z řízení auta, které je ale naprosto bezpečné a zdraví neškodné. Rozměry balení (š v h): 56 x 26 x 20cm Rozměry dětské hračky (d): 38cm Materiál: plast Frekvence: 2,4GHz Pohon: 4x4 Baterie DO: 2x1,5V AA (nejsou součástí) Baterie AUTO: battery pack (je součástí) Obsah balení: auto, daálkové ovládání, adaptér, bateriový pack Vhodné baterie můžete k výrobku dokoupit na našem e-shopu Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 6 let

Více informací

Skladem

2 031 Kč s DPH

Více informací

Mercedes Arocs pracovní auto domíchávač betonu na stavbu - krásný detailně propracovaný plastový funkční RC model auta na dálkové ovládání, ve žluté barvě, na baterie, v sadě s adaptérem v krabici. Pohon na všechna 4 kola 4x4. Funkční buben - otáčí se a vyklápí. Hračka se světlem a zvukem - majáčky svítí.

Toto vozidlo jezdí na kmitočtu 2,4GHz. U aut s touto frekvencí již nemusíte mít obavy, že by se prolínaly signály z více ovladčů. Frekvence 2,4GHz vám totiž umožní souběžnou jízdu až desíti aut, což se jistě hodí např. při pořádání závodů s kamarádem.

Radio control model (RC) - Auto rádiem řízené. Auto na dálkové ovládání musí mít doma každý kluk! Je to dobrodružství a vzrušení z řízení auta, které je ale naprosto bezpečné a zdraví neškodné.

Rozměry balení (š v h): 56 x 26 x 20cm
Rozměry dětské hračky (d): 38cm
Materiál: plast
Frekvence: 2,4GHz
Pohon: 4x4
Baterie DO: 2x1,5V AA (nejsou součástí)
Baterie AUTO: battery pack (je součástí)
Obsah balení: auto, daálkové ovládání, adaptér, bateriový pack
Vhodné baterie můžete k výrobku dokoupit na našem e-shopu

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: