Auta, autodráhy

Informace

Novinky

SIKU Nákladní vozidlo s dopravními značkami kovové 1322

DS33674572

Nový produkt

1322 Kovový model náklaďáku s dopravními značkami Siku Skutečný ráj všech užitkových aut je zde - připraven jen a jen pro vaše chlapce. Hračky pro kluky od SIKU v podobě velkých strojů, aut a modelů autíček! SIKU nabízí široký sortiment potřebných vozidel, traktory, kombajny, rypadla a další velká auta na farmu a na pole. Kromě farmářských aut jsou zde i pracovní stroje jako například vysokozdvižný vozík nejen pro skladníky. Malé modely osobních aut či dodávek zde najdete také. Nabídka je opravdu široká. Kovový model auta silniční údržby. Perfektně propracované modely aut od firmy SIKU jsou chloubou každého chlapce! Celokovové kvalitní modely Siku vynikají precizní propracovaností detailů. Modely jsou technicky funkční. Siku jsou vhodné i jako sběratelské modely. Rozměry: 77 x 29 x 32 mm Materiál: kov + plastové části Hračka nevhodná pro děti do 3 let. Cena je uvedena za 1 kus hračky.

Více informací

Skladem

120 Kč s DPH

Více informací

1322 Kovový model náklaďáku s dopravními značkami Siku
Skutečný ráj všech užitkových aut je zde - připraven jen a jen pro vaše chlapce. Hračky pro kluky od SIKU v podobě velkých strojů, aut a modelů autíček! SIKU nabízí široký sortiment potřebných vozidel, traktory, kombajny, rypadla a další velká auta na farmu a na pole. Kromě farmářských aut jsou zde i pracovní stroje jako například vysokozdvižný vozík nejen pro skladníky. Malé modely osobních aut či dodávek zde najdete také. Nabídka je opravdu široká.

Kovový model auta silniční údržby.

Perfektně propracované modely aut od firmy SIKU jsou chloubou každého chlapce!
Celokovové kvalitní modely Siku vynikají precizní propracovaností detailů. Modely jsou technicky funkční. Siku jsou vhodné i jako sběratelské modely.

Rozměry: 77 x 29 x 32 mm
Materiál: kov + plastové části

Hračka nevhodná pro děti do 3 let.
Cena je uvedena za 1 kus hračky.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: