Auta, autodráhy

Informace

Novinky

WADER Kid Cars Set 2 dopravní prostředky s přívěsem 24cm různé druhy

DS82562478

Nový produkt

S autíčky si hraje každé malé dítě. Zapoj přívěs a můžeš vyrazit na cesty. Toto autíčko Kid Cars Sport spolu s přívěsem a dalším dopravním prostředkem, je velikosti cca 24cm. Vyrobeno z kvalitního a odolného plastu, ve veselých barvách. Vybrat si můžete z několika druhů. Dětské hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození. Hračka Wader je vhodná nejen do domácností, ale i do mateřských školek. Rozměry balení (š v h): 24 x 7 x 9cm Rozměry setu (d): 24cm Materiál: plast Varianty provedení: viz. obrázek Obsah balení: dopravní prostředek 2ks (autíčko, člun, motocykl, závodnička, čtyřkolka, motokára ...), vlečka Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Více informací

Skladem

92 Kč s DPH

Více informací

S autíčky si hraje každé malé dítě. Zapoj přívěs a můžeš vyrazit na cesty. Toto autíčko Kid Cars Sport spolu s přívěsem a dalším dopravním prostředkem, je velikosti cca 24cm. Vyrobeno z kvalitního a odolného plastu, ve
veselých barvách. Vybrat si můžete z několika druhů.

Dětské hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození. Hračka Wader je vhodná nejen do domácností, ale i do mateřských školek.

Rozměry balení (š v h): 24 x 7 x 9cm
Rozměry setu (d): 24cm
Materiál: plast
Varianty provedení: viz. obrázek
Obsah balení: dopravní prostředek 2ks (autíčko, člun, motocykl, závodnička, čtyřkolka, motokára ...), vlečka

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: