Barbie a Ken

Informace

Novinky

KLEIN Kadeřnický plastový set se zrcátkem hřebínkem a doplňky Barbie Zobrazit větší

KLEIN Kadeřnický plastový set se zrcátkem hřebínkem a doplňky Barbie

DS44334411

Nový produkt

Plastová dětská značková Barbie kadeřnická sada z plastu v open boxu pro všechny malé parádnice. Kadeřnické potřeby obsažené v této sadě vylepší hry pro dívky na kadeřnice a kosmetičky. Barbie je světově nejznámější a nejprodávanější panenka. Tuto populární panenku vyrábí společnost Mattel. Většina panenek Barbie a jejich příslušenství je vyráběna v poměru přibližně 1:6. Vynálezkyní panenky Barbie byla paní Ruth Handlerová. Vytvořila jí pro svou dceru Barbarru, po které panenku také pojmenovala. Barbie má romantický vztah se svým přítelem Kenem (Ken Carson), který se po jejím boku poprvé objevil již v roce 1961 v televizní reklamě. Rozměry dětské hračky (š v h): 18 x 20 x 3,5cm Materiál: plast Obsah balení: hřebínek, zrcátko Barbie, sponky, skřipečky a gumičky. Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Více informací

Skladem

239 Kč s DPH

Více informací

Plastová dětská značková Barbie kadeřnická sada z plastu v open boxu pro všechny malé parádnice. Kadeřnické potřeby obsažené v této sadě vylepší hry pro dívky na kadeřnice a kosmetičky.

Barbie je světově nejznámější a nejprodávanější panenka. Tuto populární panenku vyrábí společnost Mattel. Většina panenek Barbie a jejich příslušenství je vyráběna v poměru přibližně 1:6. Vynálezkyní panenky Barbie byla paní Ruth Handlerová. Vytvořila jí pro svou dceru Barbarru, po které panenku také pojmenovala. Barbie má romantický vztah se svým přítelem Kenem (Ken Carson), který se po jejím boku poprvé objevil již v roce 1961 v televizní reklamě.

Rozměry dětské hračky (š v h): 18 x 20 x 3,5cm
Materiál: plast
Obsah balení: hřebínek, zrcátko Barbie, sponky, skřipečky a gumičky.

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

3 dalších produktů ve stejné kategorii: