Bojovníci a zbraně

Informace

Novinky

HASBRO Nerf ELITE Sharpfire 6v1 set dětská pistole + 10 nábojů plast

DS86500708

Nový produkt

Zcela nová pistole Elite Sharpfire! Tato pistole 6 v 1 se přeměňuje do 6 jedinečných konfigurací, včetně pažby, kterou lze přeměnit v pouzdro na pistoli pro maximální mobilitu. Můžete odstrojit hlaveň a pažbu, a získat tak menší pistoli s potřebnou flexibilitou pro tvojí NERF akci. Pistole Nerf jsou vyrobeny z kvalitního a odolného plastu, který zvládne i hrubší zacházení v průběhu akčních soubojů. Děti ocení nízkou hmotnost pistole, takže s ní mohou dovádět klidně celý den. Navíc jsou šipky vyrobeny z pěny nebo gumového materiálu a jsou naprosto bezpečné. Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 61 x 21,5 x 5,5cm Materiál: plast Obsah balení: pistole, úložné místo pro šipky, náboj 10ks Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 8 let -dm-

Více informací

Skladem

680 Kč s DPH

Více informací

Zcela nová pistole Elite Sharpfire! Tato pistole 6 v 1 se přeměňuje do 6 jedinečných konfigurací, včetně pažby, kterou lze přeměnit v pouzdro na pistoli pro maximální mobilitu. Můžete odstrojit hlaveň a pažbu, a získat tak menší pistoli s potřebnou flexibilitou pro tvojí NERF akci.

Pistole Nerf jsou vyrobeny z kvalitního a odolného plastu, který zvládne i hrubší zacházení v průběhu akčních soubojů. Děti ocení nízkou hmotnost pistole, takže s ní mohou dovádět klidně celý den. Navíc jsou šipky vyrobeny z pěny nebo gumového materiálu a jsou naprosto bezpečné.

Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 61 x 21,5 x 5,5cm
Materiál: plast
Obsah balení: pistole, úložné místo pro šipky, náboj 10ks

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 8 let

-dm-

30 dalších produktů ve stejné kategorii: