Chrastítka a kousátka

Informace

Novinky

FISHER PRICE Sovička plyšový usínáček kousátko pro miminko Světlo

DS23157734

Nový produkt

Plyšová hračka je vhodná jako dárek pro všechny děti. Plyšák vždy potěší. Plyšáci jsou vhodným mazlíčkem nejen do postýlky. Hračky z plyše jsou vhodné pro děti všech věkových kategorií. FISHER PRICE 25CDN55 Sovička plyšový usínáček kousátko pro miminko Světlo Uklidňující plyšová sovička, bez které se usínání neobejde! Přehrává víc jak 15 minut hudby, půvabně houká. Její bříško může zářit do tmy. Stačí jen jemné dětské zmáčknutí! A jestli Vaše děťátko nemůže usnout, protože mu rostou zoubky, jsou soviččiny kousací nožičky slastný mlékem! Provoz na 2 AA baterie. Baterie ano Baterie poč. ks a typ AA (R6) Carbon Zinc výška v cm 20,5 šířka v cm 16,5 hloubka v cm 7 Hračka je vhodná pro děti od narození. Cena je uvedena za 1 kus hračky.

Více informací

Skladem

599 Kč s DPH

Více informací

Plyšová hračka je vhodná jako dárek pro všechny děti. Plyšák vždy potěší. Plyšáci jsou vhodným mazlíčkem nejen do postýlky.
Hračky z plyše jsou vhodné pro děti všech věkových kategorií.

FISHER PRICE 25CDN55 Sovička plyšový usínáček kousátko pro miminko Světlo
Uklidňující plyšová sovička, bez které se usínání neobejde! Přehrává víc jak 15 minut hudby, půvabně houká. Její bříško může zářit do tmy. Stačí jen jemné dětské zmáčknutí! A jestli Vaše děťátko nemůže usnout, protože mu rostou zoubky, jsou soviččiny kousací nožičky slastný mlékem! Provoz na 2 AA baterie.

Baterie ano
Baterie poč. ks a typ AA (R6) Carbon Zinc

výška v cm 20,5
šířka v cm 16,5
hloubka v cm 7

Hračka je vhodná pro děti od narození.
Cena je uvedena za 1 kus hračky.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: