Chrastítka a kousátka

Informace

Novinky

ET BAM BAM Baby Koule gumová žabka s chrastítkem pro miminko Zobrazit větší

ET BAM BAM Baby Koule gumová žabka s chrastítkem pro miminko

DS68504404

Nový produkt

Barevná chrastící koule z gumy a plastu, s hlavou zvířátka (žabička), ukrývající v sobě další míček, s chrastítky, pro nejmenší děti, pro miminko. Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu. Jedná se o hračku firmy Bam Bam, jejichž výrobky se vyznačují vysokou kvalitou, bezpečností pro Vaše děti a barevností. Hračka neobsahuje žádné malé části, které by mohly způsobit újmu na zdraví Vašeho dítěte. Hračka je vyrobena z kvalitních a nezávadných materiálů. Rozměry balení (š v h): 17 x 16 x 11cm Rozměry dětské hračky (š): 13cm Materiál: plast + guma Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 6 měsíců

Více informací

Skladem

145 Kč s DPH

Více informací

Barevná chrastící koule z gumy a plastu, s hlavou zvířátka (žabička), ukrývající v sobě další míček, s chrastítky, pro nejmenší děti, pro miminko.

Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu.

Jedná se o hračku firmy Bam Bam, jejichž výrobky se vyznačují vysokou kvalitou, bezpečností pro Vaše děti a barevností. Hračka neobsahuje žádné malé části, které by mohly způsobit újmu na zdraví Vašeho dítěte. Hračka je vyrobena z kvalitních a nezávadných materiálů.

Rozměry balení (š v h): 17 x 16 x 11cm
Rozměry dětské hračky (š): 13cm
Materiál: plast + guma

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 měsíců

30 dalších produktů ve stejné kategorii: