Chrastítka a kousátka

Informace

Novinky

ET BAM BAM Baby chrastítko panda přívěsek s klipem pro miminko Zobrazit větší

ET BAM BAM Baby chrastítko panda přívěsek s klipem pro miminko

DS95515031

Nový produkt

Veselý plastový chrastící přívěsek v podobě zvířátka s klipem pro snadné uchycení na kočárek nebo na dětskou postýlku, pro nejmenší děti, pro miminko. Měkké, textilní části. Medvídek Panda v sáčku. Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu. Hrklávka/štěrchátko je odjakživa oblíbená hračka těch nejmenších. Chrastící zvuk děti uklidňuje, navíc se děťátko učí vnímat a zpracovávat okolní podněty. Rozměry balení (š v): 17 x 27cm Rozměry hračky bez klipu (š v): 9 x 10cm Materiál: plast, textil Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od narození

Více informací

Skladem

109 Kč s DPH

Více informací

Veselý plastový chrastící přívěsek v podobě zvířátka s klipem pro snadné uchycení na kočárek nebo na dětskou postýlku, pro nejmenší děti, pro miminko. Měkké, textilní části. Medvídek Panda v sáčku.

Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu.

Hrklávka/štěrchátko je odjakživa oblíbená hračka těch nejmenších. Chrastící zvuk děti uklidňuje, navíc se děťátko učí vnímat a zpracovávat okolní podněty.

Rozměry balení (š v): 17 x 27cm
Rozměry hračky bez klipu (š v): 9 x 10cm
Materiál: plast, textil

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od narození

30 dalších produktů ve stejné kategorii: