Chrastítka a kousátka

Informace

Novinky

BAM BAM Chrastitko s kuličkami Ovečka Baby Pro miminko

DS24533364

Nový produkt

Dětská chrastící hrkávka Ovce s plastovým kroužkem, ve kterém jsou barevné kuličky. Hračka pro nejmenší děti. Pestrobarevné barvy. Hrklávka/štěrchátko je odjakživa oblíbená hračka těch nejmenších. Chrastící zvuk děti uklidňuje, navíc se děťátko učí vnímat a zpracovávat okolní podněty. Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu a sluchu. Rozměry dětské hračky (š v): 12 x 12 cm Velikost balení (š v): 14 x 14 cm Materiál: látka, plast Vyrobeno z kvalitních materiálů Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 měsíců

Více informací

Více informací

Dětská chrastící hrkávka Ovce s plastovým kroužkem, ve kterém jsou barevné kuličky. Hračka pro nejmenší děti. Pestrobarevné barvy.

Hrklávka/štěrchátko je odjakživa oblíbená hračka těch nejmenších. Chrastící zvuk děti uklidňuje, navíc se děťátko učí vnímat a zpracovávat okolní podněty.

Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu a sluchu.

Rozměry dětské hračky (š v): 12 x 12 cm
Velikost balení (š v): 14 x 14 cm
Materiál: látka, plast

Vyrobeno z kvalitních materiálů

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 měsíců

30 dalších produktů ve stejné kategorii: