Chrastítka a kousátka

Informace

Novinky

Nové SIMBA Baby chrastítko motýlek 14cm plast pro miminko Zobrazit větší

SIMBA Baby chrastítko motýlek 14cm plast pro miminko

DS59326105

Nový produkt

Veselý barevný motýl z plastu, s rukojetí pro snadné držení malou dětskou ručkou, se čtyřmi různými měkkými výplněmi, pro nejmenší děti, pro miminko. Baleno na kartě. Hračky pro nejmenší děti mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu. Hrklávka/štěrchátko je odjakživa oblíbená hračka těch nejmenších. Chrastící zvuk děti uklidňuje, navíc se děťátko učí vnímat a zpracovávat okolní podněty. Rozměry balení (š v h): 15 x 20 x 5cm Rozměry dětské hračky (d): 14cm Materiál: plast Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 10 měsíců

Více informací

Skladem

179 Kč s DPH

Více informací

Veselý barevný motýl z plastu, s rukojetí pro snadné držení malou dětskou ručkou, se čtyřmi různými měkkými výplněmi, pro nejmenší děti, pro miminko. Baleno na kartě.

Hračky pro nejmenší děti mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu.

Hrklávka/štěrchátko je odjakživa oblíbená hračka těch nejmenších. Chrastící zvuk děti uklidňuje, navíc se děťátko učí vnímat a zpracovávat okolní podněty.

Rozměry balení (š v h): 15 x 20 x 5cm
Rozměry dětské hračky (d): 14cm
Materiál: plast

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 10 měsíců

30 dalších produktů ve stejné kategorii: