Deskové

Informace

Novinky

MINDOK HRA SMART Aqua Bella

DS71051994

Nový produkt

Originální název: AQUA BELLA Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Na pomoc mořským vílám! Mořské víly si užívají svých veselých her v prosluněné mořské vodě kolem krásných korálových útesů. S vílami si hrají jejich kamarádky - veselé barevné rybičky. Ale pozor! Co se to děje? Objevily se zlé rybí příšery, které by jim rády veselou hru překazily. Ale víly si s tím poradí. Aby ochránily své malé kamarádky, vyfouknou veliké bubliny. Pomůžeš jim pochytat zlé ryby do bublin, aby si mohly zase hrát. Série Smart Games přináší jedinečnou kombinaci hry pro jednoho hráče a hlavolamu. Hry se vyznačují jednoduchými pravidly, ale zároveň zajímavými herními mechanismy. Smart Games rozvíjí logické myšlení a prostorovou představivost, prohlubují schopnost koncentrace a plánování. Všechny hry z této série jsou v krásném grafickém zpracování a kvalitním provedení. Se Smart Games máte hodiny dlouhé a kvalitní zábavy zaručeny. Obsahuje: herní deska s úložným prostorem, 6 průhledných herních dílků, listy zadání, přehled řešení, česká a slovenská pravidla Doba hraní: Krátká hra do 20 minut Hračka je vhodná pro děti od 6 let. -vb- -jšv-

Více informací

Skladem

399 Kč s DPH

Více informací

Originální název: AQUA BELLA

Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Na pomoc mořským vílám! Mořské víly si užívají svých veselých her v prosluněné mořské vodě kolem krásných korálových útesů.
S vílami si hrají jejich kamarádky - veselé barevné rybičky. Ale pozor! Co se to děje? Objevily se zlé rybí příšery, které by jim rády veselou hru překazily. Ale víly si s tím poradí.
Aby ochránily své malé kamarádky, vyfouknou veliké bubliny.
Pomůžeš jim pochytat zlé ryby do bublin, aby si mohly zase hrát.

Série Smart Games přináší jedinečnou kombinaci hry pro jednoho hráče a hlavolamu. Hry se vyznačují jednoduchými pravidly, ale zároveň zajímavými herními mechanismy. Smart Games rozvíjí logické myšlení a prostorovou představivost, prohlubují schopnost koncentrace a plánování. Všechny hry z této série jsou v krásném grafickém zpracování a kvalitním provedení. Se Smart Games máte hodiny dlouhé a kvalitní zábavy zaručeny.

Obsahuje: herní deska s úložným prostorem, 6 průhledných herních dílků, listy zadání, přehled řešení, česká a slovenská pravidla
Doba hraní: Krátká hra do 20 minut

Hračka je vhodná pro děti od 6 let.

-vb-
-jšv-

30 dalších produktů ve stejné kategorii: