Edukační hračky

Informace

Novinky

CHEMOPLAST Set 8 baby kostek PH plastové kostičky barevné v krabičce

DS75867659

Nový produkt

Barevné plastové kostky z plastu ve třech barevných provedeních, které pomáhají rozvinout dětskou motoriku a kreativitu, v sadě po osmi kusech. Jsou skvělými hračkami pro každodenní hry plné zábavy a smíchu. Kostky jsou hračky, které podporují logické uvažování u těch nejmenších dětí. V. Při jejich stavění si dítě procvičí motoriku, logiku a zjistí, jak funguje rovnováha. Všechny kostečky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného materiálu. Jedná se o kvalitní Český výrobek Rozměry balení - krabičky (š v h): 12,5 x 12,5 x 12,5cm Rozměry dětské hračky - 1ks kostičky: 6cm Materiál: plast Dostupné barvy: vždy mix barev čerevná, žlutá, zelená a modrá Obsah balení: 8 kostek v krabici Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 6ti měsíců -?-

Více informací

Více informací

Barevné plastové kostky z plastu ve třech barevných provedeních, které pomáhají rozvinout dětskou motoriku a kreativitu, v sadě po osmi kusech. Jsou skvělými hračkami pro každodenní hry plné zábavy a smíchu.

Kostky jsou hračky, které podporují logické uvažování u těch nejmenších dětí. V. Při jejich stavění si dítě procvičí motoriku, logiku a zjistí, jak funguje rovnováha.

Všechny kostečky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného materiálu. Jedná se o kvalitní Český výrobek

Rozměry balení - krabičky (š v h): 12,5 x 12,5 x 12,5cm
Rozměry dětské hračky - 1ks kostičky: 6cm
Materiál: plast
Dostupné barvy: vždy mix barev čerevná, žlutá, zelená a modrá
Obsah balení: 8 kostek v krabici

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6ti měsíců

-?-

30 dalších produktů ve stejné kategorii: