Hračky do vody

Informace

Novinky

Nové Míček skákající po vodě 6,5 cm Zobrazit větší

Míček skákající po vodě 6,5 cm

DS92935372

Nový produkt

Míček svítící a skákající ve vodě Míče, míčky, balony, balonky a další kulaté a kutálející se věci provázejí celý náš život. Jsou to hračky, se kterými se dá dosyta vyhrát či jen zkrátit čas při dlouhé chvíli. K létu neodmyslitelně patří vodní hrátky. Míček skákající po vodě potěší každého vodního živla. Díky této hračce si děti v bazéně užijí spoustu legrace a nebudou chtít vylézt ven. Hračka dokonce i svítí. Velikost: 6,5 cm Barvy: růžová, modrá, červená a oranžová Materiál: plast Hračka obsahuje nevyměnitelné baterie! Cena je uvedena za 1 kus hračky. Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce. -mp-

Více informací

Skladem

50 Kč s DPH

Více informací

Míček svítící a skákající ve vodě

Míče, míčky, balony, balonky a další kulaté a kutálející se věci provázejí celý náš život. Jsou to hračky, se kterými se dá dosyta vyhrát či jen zkrátit čas při dlouhé chvíli.

K létu neodmyslitelně patří vodní hrátky. Míček skákající po vodě potěší každého vodního živla. Díky této hračce si děti v bazéně užijí spoustu legrace a nebudou chtít vylézt ven. Hračka dokonce i svítí.

Velikost: 6,5 cm
Barvy: růžová, modrá, červená a oranžová
Materiál: plast
Hračka obsahuje nevyměnitelné baterie!

Cena je uvedena za 1 kus hračky.
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

-mp-

30 dalších produktů ve stejné kategorii: