Hračky do vody

Informace

Novinky

Baby chrastítko mlýnek na vodu barevný 19cm s přísavkou pro miminko

DS39497568

Nový produkt

Pestrobarevná hračka pro nejmenší děti, plná aktivit, které při hře můžeš objevit. Hraj si s barevnými kalíšky, které se otáčí uprostřed stanice, nebo posouvej tvary nahoru a dolů. Na spodní části hračky je praktická přísavka. Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu. Hrklávka/štěrchátko je odjakživa oblíbená hračka těch nejmenších. Chrastící zvuk děti uklidňuje, navíc se děťátko učí vnímat a zpracovávat okolní podněty. Rozměry dětské hračky (š v h): 12 x 19 x 12cm Materiál: plast Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 6 měsíců

Více informací

Skladem

196 Kč s DPH

Více informací

Pestrobarevná hračka pro nejmenší děti, plná aktivit, které při hře můžeš objevit. Hraj si s barevnými kalíšky, které se otáčí uprostřed stanice, nebo posouvej tvary nahoru a dolů. Na spodní části hračky je praktická přísavka.

Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu.

Hrklávka/štěrchátko je odjakživa oblíbená hračka těch nejmenších. Chrastící zvuk děti uklidňuje, navíc se děťátko učí vnímat a zpracovávat okolní podněty.

Rozměry dětské hračky (š v h): 12 x 19 x 12cm
Materiál: plast

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 měsíců

30 dalších produktů ve stejné kategorii: