Hračky do vody

Informace

Novinky

SEDCO Potápěčská maska celoobličejová se šnorchlem do vody různé barvy

DS27722653

Nový produkt

Potápěcí celoobličejová maska se šnorchlem FREEBREATH. Nová revoluční celoobličejová maska Free Breath nabízí naprosto nové možnosti a spousty zážitků pro Vás i Vaše děti. Díky těmto maskám poznáte vodní svět z úplně jiného pohledu. Konstrukce perfektní pro ty, jenž nemají rádi běžné tradiční brýle v setu se šnorchlem. Skvělé, moderní, designově originální řešení! Tato maska na potápění je tvořena z plastového rámečku, jehož součástí je těsnění z vysoce kvalitního antialergenního silikonu. Jasnou výhodou je jejich univerzálnost a přizpůsobivost všem tvarům obličeje tak, aby Vám jejich používání bylo maximálně pohodlné. Pro nasazení masky stačí pouze přetáhnout přes hlavu 2 široké natahovací pásky. Tyto pásky lze snadno délkově nastavit tak, aby Vás netlačili a nošení masky pro Vás bylo maximálně pohodlné. Vysoká odmlžovací schopnost díky mnoha ventilům, rozmístěným na masce. Na nejnižším bodě masky najdete také vypouštěcí ventil. Nezkreslený výhled zajišťuje konstrukce s minimálním vnitřním objemem a proti slunečnímu svitu mírně zabarvený visor z vysoce kvalitního odolného polykarbonátu. Jasnou výhodou oproti běžným maskám je také 180° rozhled. Odjímatelný šnorchl, se systémem o vysoké spolehlivosti, zabraňuje vniknutí vody a stará se o přívod i odvod dostatečného množství vzduchu. Adaptér na akční kameru GOPRO. Její celkový transport je naprosto snadný, díky možnosti vyjmutí šnorchlu. - Hypoalergenní - 180° rozhled - Neprosakuje - Vypouštění vody pouhým zakloněním hlavy - Odjímatelný šnorchl pro snadný přenos - Kvalitní pevný silikon, který se přizpůsobí vašemu obličeji - Nezamlží se Rozměry balení (š v): 27 x 37cm Velikosti masek: S/M - pro velikost od kořene nosu po bradu: 12cm a méně L/XL - pro velikost od kořene nosu po bradu: 12cm a více Barevné varianty: růžová, modrá, zelená Cena je uvedena za 1 kus výrobku Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce

Více informací

Skladem

657 Kč s DPH

Více informací

Potápěcí celoobličejová maska se šnorchlem FREEBREATH.

Nová revoluční celoobličejová maska Free Breath nabízí naprosto nové možnosti a spousty zážitků pro Vás i Vaše děti. Díky těmto maskám poznáte vodní svět z úplně jiného pohledu. Konstrukce perfektní pro ty, jenž nemají rádi běžné tradiční brýle v setu se šnorchlem. Skvělé, moderní, designově originální řešení!
Tato maska na potápění je tvořena z plastového rámečku, jehož součástí je těsnění z vysoce kvalitního antialergenního silikonu. Jasnou výhodou je jejich univerzálnost a přizpůsobivost všem tvarům obličeje tak, aby Vám jejich používání bylo maximálně pohodlné. Pro nasazení masky stačí pouze přetáhnout přes hlavu 2 široké natahovací pásky. Tyto pásky lze snadno délkově nastavit tak, aby Vás netlačili a nošení masky pro Vás bylo maximálně pohodlné.

Vysoká odmlžovací schopnost díky mnoha ventilům, rozmístěným na masce. Na nejnižším bodě masky najdete také vypouštěcí ventil. Nezkreslený výhled zajišťuje konstrukce s minimálním vnitřním objemem a proti slunečnímu svitu mírně zabarvený visor z vysoce kvalitního odolného polykarbonátu. Jasnou výhodou oproti běžným maskám je také 180° rozhled. Odjímatelný šnorchl, se systémem o vysoké spolehlivosti, zabraňuje vniknutí vody a stará se o přívod i odvod dostatečného množství vzduchu. Adaptér na akční kameru GOPRO. Její celkový transport je naprosto snadný, díky možnosti vyjmutí šnorchlu.

- Hypoalergenní
- 180° rozhled
- Neprosakuje
- Vypouštění vody pouhým zakloněním hlavy
- Odjímatelný šnorchl pro snadný přenos
- Kvalitní pevný silikon, který se přizpůsobí vašemu obličeji
- Nezamlží se

Rozměry balení (š v): 27 x 37cm
Velikosti masek:
S/M - pro velikost od kořene nosu po bradu: 12cm a méně
L/XL - pro velikost od kořene nosu po bradu: 12cm a více
Barevné varianty: růžová, modrá, zelená

Cena je uvedena za 1 kus výrobku
Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce

30 dalších produktů ve stejné kategorii: