Hračky do vody

Informace

Novinky

Vesta dětská plavací nafukovací s rukávky neoprén do vody 2 druhy

DS67720405

Nový produkt

*** Tato neoprénová vesta s rukávky by neměla chybět žádnému začínajícímu plavci. Vesta má tři upínací přezky pro rychlé a snadné nastavení velikosti. Díky této vestě si užiješ spoustu bezpečné zábavy a dovádění ve vodě. Vhodná pro děti o hmotnosti od 18 do 30kg. Výrobek ve dvou variantách provedení - pro holky nebo pro kluky. Udělejte radost svým dětem a pořiďte jim některou z nafukovacích hraček k vodě - určitě jim tyto vodní hračky udělají velkou radost! Vždyť bez těchto hraček a doplňků na horké letní dny by se neobešla žádná pořádná dovolená. Tyto nafukovací hračky a pomůcky se stanou ideálním společníkem na lenošení na letní dovolené u vody - u moře, na pláži či u rybníka. Ve vodě můžete zažít spousty zábavy! Nafukovací plavací křidélka jsou podpůrná plavecká pomůcka na plavání pro malé děti a jejich první seznámení se s vodou. Vyrábějí se v nejrůznějších veselých barevných kombinacích a motivech potisku. Rozměry balení (š v h): Rozměry výrobku (š v h): Hlavní materiál: neoprén Max. nosnost: 30kg Varianty provedení: růžová (mořská panna), oranžová (žralok) Cena je uvedena za 1 kus výrobku Výrobek je vhodný pro děti od 3 do 6 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Více informací

Skladem

469 Kč s DPH

Více informací

***
Tato neoprénová vesta s rukávky by neměla chybět žádnému začínajícímu plavci. Vesta má tři upínací přezky pro rychlé a snadné nastavení velikosti. Díky této vestě si užiješ spoustu bezpečné zábavy a dovádění
ve vodě.
Vhodná pro děti o hmotnosti od 18 do 30kg. Výrobek ve dvou variantách provedení - pro holky nebo pro kluky.

Udělejte radost svým dětem a pořiďte jim některou z nafukovacích hraček k vodě - určitě jim tyto vodní hračky udělají velkou radost! Vždyť bez těchto hraček a doplňků na horké letní dny by se neobešla žádná
pořádná
dovolená. Tyto
nafukovací hračky a pomůcky se stanou ideálním společníkem na lenošení na letní dovolené u vody - u moře, na pláži či u rybníka. Ve vodě můžete zažít spousty zábavy!

Nafukovací plavací křidélka jsou podpůrná plavecká pomůcka na plavání pro malé děti a jejich první seznámení se s vodou. Vyrábějí se v nejrůznějších veselých barevných kombinacích a motivech potisku.

Rozměry balení (š v h):
Rozměry výrobku (š v h):
Hlavní materiál: neoprén
Max. nosnost: 30kg
Varianty provedení: růžová (mořská panna), oranžová (žralok)

Cena je uvedena za 1 kus výrobku
Výrobek je vhodný pro děti od 3 do 6 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: