Hračky na písek

Informace

Novinky

MAC TOYS Naběrač na písek rak různé barvy plast

DS20101176

Nový produkt

Praktický originální nakladač písku s mechanickou funkcí z plastu od Mac Toys, v podobě raka, ve třech barevných variantách, naběračka pro všechny malé stavitele na písek. Baleno volně. Tento naběrač chňapne, sevře a nabere nejen hromádku z písku ale všechny důležité věci. Tato lžíce Ti usnadní spoustu práce s přenášením těch nejdůležitějších věcí při stavení. Pozvi kamarády a budujte společně! Hurá na pískoviště! Aby na něm byla dobrá zábava, nesmí tam chybět hračky na písek, které patří nepochybně mezi nejoblíbenější venkovní hračky. Žádný malý stavitel či kuchařka se svými dobrotami - bábovičkami z písku, by se bez těchto hraček neobešel. Pískoviště je ráj pro všechny malé děvčátka a chlapce. Dopřejte jim tu zábavu a vybavte dětská pískoviště hračkami na písek. Lopatky, hrabičky, kbelíky, ale i kolečka a konvičky jsou těmi nejžádanějšími doplňky všech malých stavitelů. Rozměry dětské hračky (d š v): 34 x 16 x 6,5cm Materiál: plast Barevné varianty: růžová, modrá, žlutá Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 2 let

Více informací

Skladem

100 Kč s DPH

Více informací

Praktický originální nakladač písku s mechanickou funkcí z plastu od Mac Toys, v podobě raka, ve třech barevných variantách, naběračka pro všechny malé stavitele na písek. Baleno volně.

Tento naběrač chňapne, sevře a nabere nejen hromádku z písku ale všechny důležité věci. Tato lžíce Ti usnadní spoustu práce s přenášením těch nejdůležitějších věcí při stavení. Pozvi kamarády a budujte společně!

Hurá na pískoviště! Aby na něm byla dobrá zábava, nesmí tam chybět hračky na písek, které patří nepochybně mezi nejoblíbenější venkovní hračky. Žádný malý stavitel či kuchařka se svými dobrotami - bábovičkami z písku, by se bez těchto hraček neobešel. Pískoviště je ráj pro všechny malé děvčátka a chlapce. Dopřejte jim tu zábavu a vybavte dětská pískoviště hračkami na písek. Lopatky, hrabičky, kbelíky, ale i kolečka a konvičky jsou těmi nejžádanějšími doplňky všech malých stavitelů.

Rozměry dětské hračky (d š v): 34 x 16 x 6,5cm
Materiál: plast
Barevné varianty: růžová, modrá, žlutá

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 2 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: