Hračky na písek

Informace

Novinky

Auto nákladní 77cm zeleno-červené sklápěčka na písek plast Zobrazit větší

Auto nákladní 77cm zeleno-červené sklápěčka na písek plast

DS74111592

Nový produkt

Vyrazte za zábavou s tímto úžasným zeleno-červeným nákladním autem, se kterým nebude problém převést kdejaký náklad. Plastové nákladní auto je propracované do sebemenších detailu a je vyrobeno z kvalitního a nezávadného plastu. Jeho součástí je sklápěcí a prostorná korba s pojistkou. Určeno zejména ke hrám venku na zahradě či pískovišti, ale jistě děti najdou využití i doma. Hurá na pískoviště! Aby na něm byla dobrá zábava, nesmí tam chybět hračky na písek, které patří nepochybně mezi nejoblíbenější venkovní hračky. Žádný malý stavitel by se bez těchto hraček neobešel. Pískoviště je ráj pro všechny malé děvčátka a chlapce. Dopřejte jim tu zábavu a vybavte dětská pískoviště těmi nejžádanějšími doplňky všech malých stavitelů. Rozměry dětské hračky (d š): 77 x 28cm Materiál: plast Barevná varianta: zelená kapota + červená korba Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Více informací

Skladem

635 Kč s DPH

Více informací

Vyrazte za zábavou s tímto úžasným zeleno-červeným nákladním autem, se kterým nebude problém převést kdejaký náklad. Plastové nákladní auto je propracované do sebemenších detailu a je
vyrobeno z kvalitního a nezávadného plastu. Jeho součástí je sklápěcí a prostorná korba s pojistkou. Určeno zejména ke hrám venku na zahradě či pískovišti, ale jistě děti najdou využití i doma.

Hurá na pískoviště! Aby na něm byla dobrá zábava, nesmí tam chybět hračky na písek, které patří nepochybně mezi nejoblíbenější venkovní hračky. Žádný malý stavitel by se bez těchto hraček neobešel.
Pískoviště je ráj pro všechny
malé děvčátka a chlapce. Dopřejte jim tu zábavu a vybavte dětská pískoviště těmi nejžádanějšími doplňky všech malých stavitelů.

Rozměry dětské hračky (d š): 77 x 28cm
Materiál: plast
Barevná varianta: zelená kapota + červená korba

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: