Hračky na vysílačku

Informace

Novinky

RC Auto sportovní 19 cm na dálkové ovládání (vysílačku) Zobrazit větší

RC Auto sportovní 19 cm na dálkové ovládání (vysílačku)

DS83985733

Nový produkt

Dětské autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké.Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model auta nefascinoval? Sportovní auto v měřítku 1:22 na dálkové ovládání s frekvencí 27 MHz o velikosti 19 cm nesmí chybět v garáži žádného malého řidiče. Auto se pohybuje všemi směry a při jízdě mu svítí světla. Baterie: 4ks AA pro napájení auta a 2ks AA do dálkového ovládání nejsou součástí výrobku. Rozměry auta(d v š): 19 x 6 x 9 cm Velikost balení(d v š): 27 x 10 x 12 cm Barvy: oranžová, bílá, stříbrná a červená Hračka je vhodná pro děti od 3 let. Cena je uvedena za 1 kus hračky. Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce. -dm- -mp-

Více informací

Skladem

337 Kč s DPH

Více informací

Dětské autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké.Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model auta nefascinoval?

Sportovní auto v měřítku 1:22 na dálkové ovládání s frekvencí 27 MHz o velikosti 19 cm nesmí chybět v garáži žádného malého řidiče. Auto se pohybuje všemi směry a při jízdě mu svítí světla.

Baterie: 4ks AA pro napájení auta a 2ks AA do dálkového ovládání nejsou součástí výrobku.

Rozměry auta(d v š): 19 x 6 x 9 cm
Velikost balení(d v š): 27 x 10 x 12 cm
Barvy: oranžová, bílá, stříbrná a červená

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Cena je uvedena za 1 kus hračky.
Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

-dm-
-mp-


4 dalších produktů ve stejné kategorii: