Hračky pro bystré hlavičky

Informace

Novinky

BINO DŘEVO Co kam patří KRTEK skládačka Krteček *DŘEVĚNÉ HRAČKY* Zobrazit větší

BINO DŘEVO Co kam patří KRTEK skládačka Krteček *DŘEVĚNÉ HRAČKY*

DS99360457

Nový produkt

Dětská skládačka Hádej, co kam patří? s motivem oblíbené postavičky Krtečka Co kam patří je krásně zpracovaná skládačka pro nejmenší děti s motivy Krtka a jeho přátel. V setu najdete kostky s veselými obrázky a úkolem dítěte bude zařadit je do správného oddělení podle tematiky. Nejenom, že tato hra poskytne vaší ratolesti zábavu na dlouhé hodiny, ale napomůže zdokonalovat logické myšlení, motorické schopnosti a zručnost dítěte. Všechny části této skládačky jsou vyrobeny z kvalitního dřeva, krásně zpracovaný potisk je pak velmi odolný proti poškození. Počet dílků:36 Rozměry dětské skládací desky: 31 x 31 x 0,8 cm Hračka je vhodná pro děti od 2 let! Cena je uvedena za 1 kus hračky. -mp-

Více informací

Skladem

286 Kč s DPH

Více informací

Dětská skládačka Hádej, co kam patří? s motivem oblíbené postavičky Krtečka
Co kam patří je krásně zpracovaná skládačka pro nejmenší děti s motivy Krtka a jeho přátel. V setu najdete kostky s veselými obrázky a úkolem dítěte bude zařadit je do správného oddělení podle tematiky.
Nejenom, že tato hra poskytne vaší ratolesti zábavu na dlouhé hodiny, ale napomůže zdokonalovat logické myšlení, motorické schopnosti a zručnost dítěte. Všechny části této skládačky jsou vyrobeny z kvalitního dřeva, krásně zpracovaný potisk je pak velmi odolný proti poškození.

Počet dílků:36

Rozměry dětské skládací desky: 31 x 31 x 0,8 cm

Hračka je vhodná pro děti od 2 let!
Cena je uvedena za 1 kus hračky.-mp-

30 dalších produktů ve stejné kategorii: