Igráček

Informace

Novinky

Nové EFKO IGRÁČEK BOX Pumpař s doplňky Zobrazit větší

EFKO IGRÁČEK BOX Pumpař s doplňky

DS41711396

Nový produkt

Figurka Igráčka v boxu s příslušenstvím - Pumpař IGRÁČEK SE VRACÍ !!! – neboli legendární hračka našeho mládí "v novém kabátě" Igráček je hračka ve formě malé plastové figurky, výška 76 mm, nejčastěji lidské postavy, která představuje nejrůznorodější lidské činnosti. Hračka se stala známá pro svůj jednoduchý design – jednotlivé postavičky jsou sestaveny ze stejných dílů a mění se pouze vnější výbava postavy. Postavička existuje v mužské i ženské podobě. Figurky mají pohyblivé ruce, které se dají dát do pozice předpažení nebo vzpažení, a nohy pohyblivé v oblasti kyčelních kloubů. Obě tyto pohyblivé části jsou pohyblivé pouze v jednom směru. Hlavu je možné otáčet kolem dokola o 360°, figurka má nyní i otáčivé zápěstí o 360° Český výrobek z materiálu, který odpovídá normě EN-71 Plastový kufřík s interiérem benzínky, velikost rozloženého interiéru 312 x 118 x 115 mm. Obsahuje také doplňky dle obrázku. Hračky vhodné pro děti od 3 let.

Více informací

Skladem

342 Kč s DPH

Více informací

Figurka Igráčka v boxu s příslušenstvím - Pumpař

IGRÁČEK SE VRACÍ !!! – neboli legendární hračka našeho mládí "v novém kabátě"
Igráček je hračka ve formě malé plastové figurky, výška 76 mm, nejčastěji lidské postavy, která představuje nejrůznorodější lidské činnosti.

Hračka se stala známá pro svůj jednoduchý design – jednotlivé postavičky jsou sestaveny ze stejných dílů a mění se pouze vnější výbava postavy. Postavička existuje v mužské i ženské podobě. Figurky mají pohyblivé ruce, které se dají dát do pozice předpažení nebo vzpažení, a nohy pohyblivé v oblasti kyčelních kloubů. Obě tyto pohyblivé části jsou pohyblivé pouze v jednom směru. Hlavu je možné otáčet kolem dokola o 360°, figurka má nyní i otáčivé zápěstí o 360°

Český výrobek z materiálu, který odpovídá normě EN-71
Plastový kufřík s interiérem benzínky, velikost rozloženého interiéru 312 x 118 x 115 mm. Obsahuje také doplňky dle obrázku.

Hračky vhodné pro děti od 3 let.

3 dalších produktů ve stejné kategorii: