Karneval, party

Informace

Novinky

KARNEVAL Šaty růžová sukně s křídly a čelenkou KOSTÝM Zobrazit větší

KARNEVAL Šaty růžová sukně s křídly a čelenkou KOSTÝM

DS22974929

Nový produkt

Karnevalový kostým (oděv) - Růžovomodré šaty s křidélky a čelenkou na hlavu. Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu „opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, „dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6.ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály. Připravte se na karneval a opatřete karnevalový kostým dětem již dříve, než karnevalové období začne! Bude jim zajisté slušet. Rozměry balení (š v): 55 x 55cm Součástí balení jsou: sukně - křidélka - čelenka - Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let -dm-

Více informací

Skladem

322 Kč s DPH

Více informací

Karnevalový kostým (oděv) - Růžovomodré šaty s křidélky a čelenkou na hlavu.

Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu „opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, „dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6.ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.

Připravte se na karneval a opatřete karnevalový kostým dětem již dříve, než karnevalové období začne! Bude jim zajisté slušet.

Rozměry balení (š v): 55 x 55cm

Součástí balení jsou:
sukně -
křidélka -
čelenka -

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

-dm-

30 dalších produktů ve stejné kategorii: