Karneval, party

Informace

Novinky

Nové KARNEVAL Čepice vánoční s bambulkou s vousy KARNEVALOVÝ DOPLNĚK Zobrazit větší

KARNEVAL Čepice vánoční s bambulkou s vousy KARNEVALOVÝ DOPLNĚK

DS31029117

Nový produkt

Krásná vánoční čepice s vousy a bambulkou. Čepice je vyrobena z filcu. Perfektní doplněk ke kostýmu Mikuláše nebo Santy Klause! Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu „opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, „dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály. Připravte se na karneval a pořiďte dětem karnevalový doplněk již dříve, než karnevalové období začne - bude se jim zajisté hodit. Rozměry balení (š v h): 28 x 40 x 22cm Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 14 let

Více informací

Skladem

42 Kč s DPH

Více informací

Krásná vánoční čepice s vousy a bambulkou. Čepice je vyrobena z filcu. Perfektní doplněk ke kostýmu Mikuláše nebo Santy Klause!

Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu „opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, „dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.

Připravte se na karneval a pořiďte dětem karnevalový doplněk již dříve, než karnevalové období začne - bude se jim zajisté hodit.

Rozměry balení (š v h): 28 x 40 x 22cm

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 14 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: