Karneval, party

Informace

Novinky

Nové KARNEVAL Lampion Hawai oválný papírový 15cm na svíčku skládaný Zobrazit větší

KARNEVAL Lampion Hawai oválný papírový 15cm na svíčku skládaný

DS61239080

Nový produkt

Skládaný lampion ve stylu HAWAII je perfektním doplňkem pro každou párty! Lampion o průměru 15 cm je vyroben z papíru a dekorován barevnými květy. Ve spodní části lampionu je úchyt pro umístění čajové svíčky. Lampion HAWAII se zaručeně postará o parádní atmosféru na tvé párty! Lampion je papírová svítící ozdoba. Lampiony mohou být různých tvarů, velikostí a konstrukcí. Nejjednodušší typ je papírový vak se svíčkou uvnitř. Složitější typy jsou skládací, mají bambusový nebo kovový rám a jsou pokryty tuhým papírem. Rozměry lampionu (š): 15cm Rozměry balení (š v): 16 x 18 x 1cm Hračka je vhodná pro děti od 15 let Cena je uvedena za 1 kus lampionu -dm-

Více informací

Skladem

33 Kč s DPH

Více informací

Skládaný lampion ve stylu HAWAII je perfektním doplňkem pro každou párty! Lampion o průměru 15 cm je vyroben z papíru a dekorován barevnými květy. Ve spodní části lampionu je úchyt pro umístění čajové svíčky. Lampion HAWAII se zaručeně postará o parádní atmosféru na tvé párty!

Lampion je papírová svítící ozdoba. Lampiony mohou být různých tvarů, velikostí a konstrukcí. Nejjednodušší typ je papírový vak se svíčkou uvnitř. Složitější typy jsou skládací, mají bambusový nebo kovový rám a jsou pokryty tuhým papírem.

Rozměry lampionu (š): 15cm
Rozměry balení (š v): 16 x 18 x 1cm

Hračka je vhodná pro děti od 15 let
Cena je uvedena za 1 kus lampionu

-dm-


30 dalších produktů ve stejné kategorii: