Karneval, party

Informace

Novinky

KARNEVAL Metla s plastovou rukojetí 90 cm koště KARNEVALOVÝ DOPLNĚK

DS53774496

Nový produkt

Dětský karneval, karnevalové oblečky pro děti, karnevalová maska dětská, karnevalový kostým na děti Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu „opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, „dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály. Karnevalové koště pro malé i velké čarodějnice jako doplněk na dětský karneval. Karnevalový kostým čarodějnice bude díky tomuto doplňku dokonalý. Košťata pro čarodějnici mají plastovou rukojeť a štětiny z proutí. Velikost: 90 cm Cena je uvedena za 1 kus hračky. Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Více informací

Skladem

95 Kč s DPH

Více informací

Dětský karneval, karnevalové oblečky pro děti, karnevalová maska dětská, karnevalový kostým na děti
Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu „opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, „dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi.
Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank.
V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.

Karnevalové koště pro malé i velké čarodějnice jako doplněk na dětský karneval. Karnevalový kostým čarodějnice bude díky tomuto doplňku dokonalý.
Košťata pro čarodějnici mají plastovou rukojeť a štětiny z proutí.

Velikost: 90 cm

Cena je uvedena za 1 kus hračky.

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: