Karneval, party

Informace

Novinky

KARNEVAL Závoj s korunkou 2 barvy KARNEVALOVÝ DOPLNĚK Zobrazit větší

KARNEVAL Závoj s korunkou 2 barvy KARNEVALOVÝ DOPLNĚK

DS19082555

Nový produkt

Nevíš,čím doplnit převlek na dětský karneval? Zkus tento závoj a tvůj karnevalový kostým bude dokonalý. Dětský karneval, karnevalové oblečky pro děti, karnevalová maska dětská, karnevalový kostým na děti Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu „opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, „dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály. Karnevalové kostýmy pro děti jsou vhodné i na dětskou párty. Karnevalové oblečky jsou vyrobeny z různých materiálů a jsou dodávány v různých velikostech. Obsahuje: závoj s korunkou Cena je uvedena za 1 kus.

Více informací

Skladem

137 Kč s DPH

Více informací

Nevíš,čím doplnit převlek na dětský karneval? Zkus tento závoj a tvůj karnevalový kostým bude dokonalý.
Dětský karneval, karnevalové oblečky pro děti, karnevalová maska dětská, karnevalový kostým na děti
Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu „opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, „dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi.
Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank.
V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.

Karnevalové kostýmy pro děti jsou vhodné i na dětskou párty. Karnevalové oblečky jsou vyrobeny z různých materiálů a jsou dodávány v různých velikostech.

Obsahuje: závoj s korunkou

Cena je uvedena za 1 kus.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: