Karneval, party

Informace

Novinky

KARNEVAL Křídla motýl set s čelenkou a hůlkou 3 barvy KARNEVALOVÝ DOPLNĚK Zobrazit větší

KARNEVAL Křídla motýl set s čelenkou a hůlkou 3 barvy KARNEVALOVÝ DOPLNĚK

DS96528826

Nový produkt

Karnevalová sada v podobě motýlích křídel, ve třech barevných variantách, v sadě s kouzelnou hůlkou a čelenkou na hlavu. Nezbytný karnevalový doplněk pro všechny víly a princezny. Baleno v sáčku. Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu "opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, "dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály. Připravte se na karneval a pořiďte karnevalový doplněk dětěm již dříve, než karnevalové období začne, bude se jim zajisté hodit. Rozměry balení (š v): 49 x 45cm Barevné varianty: růžová, modrá, fialová Obsah balení: křídla, čelenka, hůlka Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Více informací

Skladem

64 Kč s DPH

Více informací

Karnevalová sada v podobě motýlích křídel, ve třech barevných variantách, v sadě s kouzelnou hůlkou a čelenkou na hlavu. Nezbytný karnevalový doplněk pro všechny víly a princezny. Baleno v sáčku.

Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu "opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, "dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.

Připravte se na karneval a pořiďte karnevalový doplněk dětěm již dříve, než karnevalové období začne, bude se jim zajisté hodit.

Rozměry balení (š v): 49 x 45cm
Barevné varianty: růžová, modrá, fialová
Obsah balení: křídla, čelenka, hůlka

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: