Karneval, party

Informace

Novinky

Party balonek nafukovací 35cm Číslice 7 zlatý malý foliový plnění vzduchem Zobrazit větší

Party balonek nafukovací 35cm Číslice 7 zlatý malý foliový plnění vzduchem

DS10843181

Nový produkt

Originální foliový, nafukovací zlatý (žlutý) party balonek, lesklého vzhledu, ve tvaru číslice sedm (číslo 7, sedmička). Fóliové balónky číslice jsou vhodným doplňkem výroční, novoroční i narozeninové výzdoby. Fóliové balónky oživí každou párty. Ať už slavíte narozeniny nebo výročí, je třeba užít si to pořádně. Balónky s čísly jsou nepřehlédnutelnou a originální dekorací také na silvestrovské párty. Parádně se budou vyjímat i na fotografiích. Balónky se plní velmi snadno pumpičkou, přes samouzavírací ventil. Balónky jsou určeny pro nafukování vzduchem, při nafouknutí héliem, se nebudou vznášet Nafukovací dětské balónky má rádo snad každé dítě. Jsou vhodné jak na párty, narozeninové oslavy Vašich nejmenších, tak i jen tak pro zábavu. Děti si u nafukování užijí spoustu zábavy. Rozměry dětské hračky (v): 35cm Materiál: folie Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Více informací

Skladem

45 Kč s DPH

Více informací

Originální foliový, nafukovací zlatý (žlutý) party balonek, lesklého vzhledu, ve tvaru číslice sedm (číslo 7, sedmička).

Fóliové balónky číslice jsou vhodným doplňkem výroční, novoroční i narozeninové výzdoby. Fóliové balónky oživí každou párty. Ať už slavíte narozeniny nebo výročí, je třeba užít si to pořádně. Balónky s čísly jsou nepřehlédnutelnou a originální dekorací také na silvestrovské párty. Parádně se budou vyjímat i na fotografiích.

Balónky se plní velmi snadno pumpičkou, přes samouzavírací ventil. Balónky jsou určeny pro nafukování vzduchem, při nafouknutí héliem, se nebudou vznášet

Nafukovací dětské balónky má rádo snad každé dítě. Jsou vhodné jak na párty, narozeninové oslavy Vašich nejmenších, tak i jen tak pro zábavu. Děti si u nafukování užijí spoustu zábavy.

Rozměry dětské hračky (v): 35cm
Materiál: folie

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: