Karneval, party

Informace

Novinky

KARNEVAL Šaty Čarodějka pavouk vel.L (130-140 cm) 9-12 let KOSTÝM Zobrazit větší

KARNEVAL Šaty Čarodějka pavouk vel.L (130-140 cm) 9-12 let KOSTÝM

DS98004190

Nový produkt

Karnevalový holčičí černý kostým pro děti ČARODĚJNICE s motivem pavučiny. Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu "opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, "dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály. Připravte se na karneval a kupte karnevalový kostým pro děti již dříve, než karnevalové období začne. Karnevalový obleček jim bude zajisté slušet. Rozměry dětské hračky - balení (š v): 27 x 33cm Velikost: velká Pro výšku dítěte: 130-140cm Balení obsahuje: šaty - klobouk - Boty a koště nejsou součástí balení Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 9 do 12 let

Více informací

Skladem

449 Kč s DPH

Více informací

Karnevalový holčičí černý kostým pro děti ČARODĚJNICE s motivem pavučiny.

Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu "opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, "dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.

Připravte se na karneval a kupte karnevalový kostým pro děti již dříve, než karnevalové období začne. Karnevalový obleček jim bude zajisté slušet.

Rozměry dětské hračky - balení (š v): 27 x 33cm
Velikost: velká
Pro výšku dítěte: 130-140cm

Balení obsahuje:
šaty -
klobouk -

Boty a koště nejsou součástí balení

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 9 do 12 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: