Karneval, party

Informace

Novinky

KARNEVAL Čepice námořník dětská KARNEVALOVÝ DOPLNĚK Zobrazit větší

KARNEVAL Čepice námořník dětská KARNEVALOVÝ DOPLNĚK

DS13354358

Nový produkt

Krásná karnevalová čepice v motivu námořníka. Čepice je určena pro děti. Skvělý doplněk ke kostýmu! Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu "opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, "dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály. Připravte se na karneval a kupte karnevalový doplněk dětem již dříve, než karnevalové období začne, bude jim zajisté slušet. Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 22 x 8 x 25cm Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Více informací

Skladem

159 Kč s DPH

Více informací

Krásná karnevalová čepice v motivu námořníka. Čepice je určena pro děti. Skvělý doplněk ke kostýmu!

Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu "opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, "dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.

Připravte se na karneval a kupte karnevalový doplněk dětem již dříve, než karnevalové období začne, bude jim zajisté slušet.

Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 22 x 8 x 25cm

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: