Karneval, party

Informace

Novinky

KARNEVAL Klobouk čarodějnický s fialovými vlasy *KARNEVALOVÝ DOPLNĚK*

DS43993354

Nový produkt

Čarodějnický klobouk černo-fialové barvy je dekorován světle fialkovými vlasy. Perfektní doplněk na Halloween párty nebo karneval! Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu "opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, "dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály. Připravte se na karneval a přiďte si karnevalový doplněk již dříve, než karnevalové období začne - bude se vám zajisté hodit.. Rozměry dětské hračky (š v h): 39 x 37 x 39cm Materiál: textil Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti starší 14ti let

Více informací

Skladem

106 Kč s DPH

Více informací

Čarodějnický klobouk černo-fialové barvy je dekorován světle fialkovými vlasy. Perfektní doplněk na Halloween párty nebo karneval!

Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu "opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, "dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.

Připravte se na karneval a přiďte si karnevalový doplněk již dříve, než karnevalové období začne - bude se vám zajisté hodit..

Rozměry dětské hračky (š v h): 39 x 37 x 39cm
Materiál: textil

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti starší 14ti let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: