Karneval, party

Informace

Novinky

KARNEVAL Meč pirátský 50cm plast KARNEVALOVÝ DOPLNĚK Zobrazit větší

KARNEVAL Meč pirátský 50cm plast KARNEVALOVÝ DOPLNĚK

DS95850418

Nový produkt

Správnému pirátovi nesmí chybět pořádná výbava na hru na piráty. Exkluzivní sada pro všechny malé piráty! Pirátská sada obsahuje pirátský meč, klapku na oko, náušnici, buzolu, pirátské mince a pytlík. Tyto vychytané doplňky jsou ideální nejen ke kostýmu, ale i jen tak na hraní. Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu „opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, „dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály. Rozměry balení (š v h): 15 x 56 x 4cm Délka meče: 50cm Materiál: plast Hračka je vhodná pro děti od 3 let. Cena je uvedena za 1 kus hračky

Více informací

Skladem

75 Kč s DPH

Více informací

Správnému pirátovi nesmí chybět pořádná výbava na hru na piráty.
Exkluzivní sada pro všechny malé piráty! Pirátská sada obsahuje pirátský meč, klapku na oko, náušnici, buzolu, pirátské mince a pytlík. Tyto vychytané doplňky jsou ideální nejen ke kostýmu, ale i jen tak na hraní.

Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu „opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, „dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.

Rozměry balení (š v h): 15 x 56 x 4cm
Délka meče: 50cm
Materiál: plast

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.
Cena je uvedena za 1 kus hračky

30 dalších produktů ve stejné kategorii: