Karneval, party

Informace

Novinky

KARNEVAL Paruka indiánská RYBANA dospělá KARNEVALOVÝ DOPLNĚK Zobrazit větší

KARNEVAL Paruka indiánská RYBANA dospělá KARNEVALOVÝ DOPLNĚK

DS13935346

Nový produkt

Paruka indiánská Rybana pro dospělé Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu „opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, „dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály. Úchvatná karnevalová dámská paruka ve stylu indiánské Rybany je určena pro dospělé. Paruka s copánky je přizdobena stylovou čelenkou a gumičkami. S touto senzační parukou si užijete spoustu zábavy. Staňte se hvězdou karnevalového večírku! Rozměry balení (š v): 36 x 31,5 cm Není vhodné pro děti do 3 let. Cena je uvedena za 1 kus.

Více informací

Skladem

179 Kč s DPH

Více informací

Paruka indiánská Rybana pro dospělé
Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu „opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, „dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.

Úchvatná karnevalová dámská paruka ve stylu indiánské Rybany je určena pro dospělé. Paruka s copánky je přizdobena stylovou čelenkou a gumičkami. S touto senzační parukou si užijete spoustu zábavy. Staňte se hvězdou karnevalového večírku!

Rozměry balení (š v): 36 x 31,5 cm

Není vhodné pro děti do 3 let.
Cena je uvedena za 1 kus.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: