Karneval, party

Informace

Novinky

KARNEVAL Šaty PŘÍZRAK vel. M (120-130 cm) 5-9 let KOSTÝM Zobrazit větší

KARNEVAL Šaty PŘÍZRAK vel. M (120-130 cm) 5-9 let KOSTÝM

DS72313699

Nový produkt

Dětský karnevalový kostým Přízrak Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu „opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, „dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály. Připravte se na karneval a kupte karnevalový kostým pro děti již dříve, než karnevalové období začne. Karnevalová maska jim bude zajisté slušet. Dětský převlek na karnevalovou párty DUCH pro děti od 5 - 9 let, výška dítěte 120 - 130 cm, velikost M Obsahuje: masku Neobsahuje: boty a rukavice Cena je uvedena za 1 kus hračky.

Více informací

Skladem

332 Kč s DPH

Více informací

Dětský karnevalový kostým Přízrak
Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu „opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, „dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi.
Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank.
V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.

Připravte se na karneval a kupte karnevalový kostým pro děti již dříve, než karnevalové období začne. Karnevalová maska jim bude zajisté slušet.

Dětský převlek na karnevalovou párty DUCH pro děti od 5 - 9 let, výška dítěte 120 - 130 cm, velikost M
Obsahuje: masku
Neobsahuje: boty a rukavice

Cena je uvedena za 1 kus hračky.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: