Karneval, party

Informace

Novinky

KARNEVAL Sekera indiánská s peřím dospělá KARNEVALOVÝ DOPLNĚK

DS16676637

Nový produkt

Karnevalová indiánská zdobená sekerka s peřím. Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu "opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, "dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály. Připravte se na karneval a kupte si karnevalový doplněk již dříve, než karnevalové období začne - bude se vám zajisté hodit. Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 13 x 39 x 1cm Délka sekery: 37cm Materiál: plast Tento karnevalový doplněk je určen pro dospělé. Není vhodný pro děti. Cena ja uvedena za 1 kus výrobku

Více informací

Skladem

69 Kč s DPH

Více informací

Karnevalová indiánská zdobená sekerka s peřím.

Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu "opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, "dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.

Připravte se na karneval a kupte si karnevalový doplněk již dříve, než karnevalové období začne - bude se vám zajisté hodit.

Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 13 x 39 x 1cm
Délka sekery: 37cm
Materiál: plast

Tento karnevalový doplněk je určen pro dospělé. Není vhodný pro děti.
Cena ja uvedena za 1 kus výrobku

30 dalších produktů ve stejné kategorii: