Karneval, party

Informace

Novinky

KARNEVAL Střevíčky pro princeznu zimní království KARNEVALOVÝ DOPLNĚK Zobrazit větší

KARNEVAL Střevíčky pro princeznu zimní království KARNEVALOVÝ DOPLNĚK

DS57746602

Nový produkt

Exkluzivní střevíčky přece nesmí chybět žádné zimní princezně! Střevíčky o délce 19 cm jsou vyrobeny z PVC a zdobeny peřím a úchvatným motýlkem. Navíc se celé třpytí! Staň se na okamžik zimní princeznou díky těmto překrásným střevíčkům! Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu "opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, "dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály. Připravte se na karneval a kupte karnevalový doplněk dětem již dříve, než karnevalové období začne - bude jim zajisté slušet. Rozměry balení (š v h): 20 x 28 x 5cm Rozměry dětské hračky (d): 19cm Materiál: plast Obsah balení: 1 pár střevíčků Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Více informací

Skladem

100 Kč s DPH

Více informací

Exkluzivní střevíčky přece nesmí chybět žádné zimní princezně! Střevíčky o délce 19 cm jsou vyrobeny z PVC a zdobeny peřím a úchvatným motýlkem. Navíc se celé třpytí! Staň se na okamžik zimní princeznou díky těmto překrásným střevíčkům!

Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu "opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, "dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.

Připravte se na karneval a kupte karnevalový doplněk dětem již dříve, než karnevalové období začne - bude jim zajisté slušet.

Rozměry balení (š v h): 20 x 28 x 5cm
Rozměry dětské hračky (d): 19cm
Materiál: plast
Obsah balení: 1 pár střevíčků

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: