Koloběžky

Informace

Novinky

SEDCO Koloběžka dětská Mondo ALU 1185 Mimoni (Minions)

DS74617859

Nový produkt

Koloběžka pro děti MONDO ALU 181 - Skvělá koloběžka pro holky a kluky v několika barevných provedeních. Je složitelná a díky tomu šetří místo a snadno uložíte tam, kam potřebujete. Koloběžku lze nastavit do optimální polohy dle vaší potřeby od 67 do 86cm. Tato koloběžka je nutnost každého malého dítěte. Koloběžka je dopravní prostředek, který je poháněn odrážením se jednou nohou od země, zatímco druhá noha stojí na plošině nízko nad zemí, která spojuje zadní kolo s řidítky a předním kolem. Koloběžka se ovládá pomocí řidítek podobně jako jízdní kolo. Koloběžky bývají vybavené i brzdami, a to buď nožní, která třením brzdí přímo zadní kolo, nebo klasickými brzdícími třením o ráfek. Některé koloběžky jsou vybaveny kotoučovými brzdami. Koloběžka má v Česku dlouholetou tradici a je zde také velmi oblibená nejen mezi dětmi, ale také mezi dospělými. Pomocí dětské koloběžky si děti procvičují nejen svalstvo, ale také rozvíjí smysl pro rovnováhu. Technický popis: Rozměry balení (š v h): 61 x 20 x 10cm Ložiska ABEC 5 - Kolečka: 125mm - Materiál konstrukce: hliník - Délka nášlapu: 30cm - Lehká, jednoduše složitelná - Pěnová madla - Max. nosnost: 50kg - Hmotnost 2kg - Motiv: Mimoňové - Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Více informací

Skladem

857 Kč s DPH

Více informací

Koloběžka pro děti MONDO ALU 181 - Skvělá koloběžka pro holky a kluky v několika barevných provedeních. Je složitelná a díky tomu šetří místo a snadno uložíte tam, kam potřebujete. Koloběžku lze nastavit do optimální polohy dle vaší potřeby od 67 do 86cm. Tato koloběžka je nutnost každého malého dítěte.

Koloběžka je dopravní prostředek, který je poháněn odrážením se jednou nohou od země, zatímco druhá noha stojí na plošině nízko nad zemí, která spojuje zadní kolo s řidítky a předním kolem. Koloběžka se ovládá pomocí řidítek podobně jako jízdní kolo. Koloběžky bývají vybavené i brzdami, a to buď nožní, která třením brzdí přímo zadní kolo, nebo klasickými brzdícími třením o ráfek. Některé koloběžky jsou vybaveny kotoučovými brzdami. Koloběžka má v Česku dlouholetou tradici a je zde také velmi oblibená nejen mezi dětmi, ale také mezi dospělými. Pomocí dětské koloběžky si děti procvičují nejen svalstvo, ale také rozvíjí smysl pro rovnováhu.

Technický popis:

Rozměry balení (š v h): 61 x 20 x 10cm
Ložiska ABEC 5 -
Kolečka: 125mm -
Materiál konstrukce: hliník -
Délka nášlapu: 30cm -
Lehká, jednoduše složitelná -
Pěnová madla -
Max. nosnost: 50kg -
Hmotnost 2kg -
Motiv: Mimoňové -

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

7 dalších produktů ve stejné kategorii: